AK Parti Tuzla Piknikte Buluştu...

AK Parti Tuzla Teşkilatı hem seçimin stresini atmak hem de Yerel Seçimler öncesi moral depolamak için İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri Mahalle Başkanları, Sandık Başkanları ve Sandık Müşahitleriyle piknikte bir araya geldi.
Bu haber 721 kere okunmuş.10 Eylül 2018, Pazartesi - 14:26

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Yönetimleri ve Meclis Üyeleri Tuzla Belediyesi Akfırat Piknik Alanında bir araya gelerek piknik yaptı.
AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği piknik programına İlçe Başkanı Suat Durak’ın yanı sıra; İstanbul Milletvekili Tuzla Sorumlusu İsmet Uçma, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Tuzla Sorumlusu Gülten Durdu, AK Parti İstanbul Kadın Kolları İl Sorumlusu Gönül İskender Çolak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural ve Derya Bacacı, Meclis Üyeleri Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.
Akfırat Piknık Alanındaki AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı pikniğinde halaylar ve horonlarla eğlenen partililer, güzel bir gün geçirmenin keyfini doyasıya yaşadılar.
AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak piknikte yaptığı konuşmada, “ 24 Haziran günü Milli ve Manevi değerlerle, İstiklal ve İstikbal için mührü vururken sandıkları teslim ettiğimiz AK Gönüllü, AK Neferler hepimiz pikniğimize hoş geldiniz. Geçmişten günümüze kadar ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlar karşısında güçlü olmamız gerekiyor ve en önemlisi birlik ve beraberliğimizi daim kılmamız gerekiyor. Bugünde ekonomi üzerinden ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya çalışıyorlar. Biz diyoruz ki AK Gönüllüler AK Neferler olarak devamlı ve her zaman Reisimizin yanında duracağız. Bu dava yıllarca hor görüldü. Bu dava yıllarca ötelendi. Ama bu ülkenin gerçek sahipleri iktidara geldiği günden itibaren Milli ve Yerli politikalar üretti. Milli ve Yerli politikalar sayesinde bizler ayakta durmaya başladık. Savunma Sanayimizde ciddi atılımlar yaptık. Ekonomimizde ciddi başarılar gösterdik. Dolayısıyla şuan dünyada parlayan bir yıldız haline geldik. Değerli kardeşlerim önümüzde Yerel Seçim var. Tabi ki sizler bizim sandıklarımızın bekçileri olan AK Neferlerimizsiniz. Biz yine birlikte büyük bir zafere imza atacağız” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı piknikte yaptığı konuşmada, “ 3 Kasım 2002’den beri Tuzla’da bizlere zaferler kazandıran AK Parti’nin kıymetli mensuplarımızla piknikte bir araya geldiğimiz için mutluyuz. AK Parti’nin birçok zaferini birlikte gördük. Bu kadar uzun yıllar iktidarda kalmanın yolu, sadece ve sadece bir siyasi parti yönüyle açıklanamaz. Biz bir aileyiz diyoruz ve hep birlikte Türkiye’yiz diyoruz. Bu ülke ve bu millet için idealleri olan bir parti ve grubuz. Allah sizden razı olsun. Bundan sonra da yeni zaferlere imza atacağız” dedi.
AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen piknikte bir konuşma yapan AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Tuzla Sorumlusu İsmet Uçma’da yaptığı konuşmada, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar geçen zamanda yaptıkları çalışmaları anlattı. İsmet Uçma, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı da yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti. İsmet Uçma, “İlçeden Sorumlu Milletvekiliyim. Ama kendi evimde gibiyim bu sizin samimiyetinizden kaynaklanıyor. Bir dosta çay içmeye gidiyormuş gibiyim. Başarılarından dolayı İlçe Başkanı, Belediye Başkanı ve siz teşkilat mensubu arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Bu güzel piknikte emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Çocuklara yönelik illüzyon gösterisinin sahnelendiği piknik alanında, kazanan çocuklar oyuncaklarla ödüllendirilirken, ayrıca çocuklara tecrübeli kişiler tarafından da yüz boyama yapılırken pamuk şeker ve macun ikram edildi. Yetişkinlere de Çay İkram Edildi.
AK Parti Tuzla İlçe Teşkilat Pikniğinde sabah 11’den itibaren piknik alanında buluşan teşkilat mensupları, gönüllerince eğlenme imkanı bulurken, orman havası alarak da dinlenme fırsatını buldular.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki