AK Parti Tuzla’da SKM Başkanı Belli Oldu...

AK Parti 24 Haziran'da yapılacak Olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin İstanbul'da 39 İlçede Seçimleri Yürütecek Seçim Koordinasyon Başkanlarını (SKM) belirledi.
Bu haber 409 kere okunmuş.09 Mayıs 2018, Çarşamba - 02:27

AK Parti 24 Haziran'da yapılacak Olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin İstanbul'da 39 İlçede Seçimleri Yürütecek Seçim Koordinasyon Başkanlarını (SKM) belirledi. AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nda ise SKM Başkanlığı görevine Mali ve İdari İşler Başkanı Osman Aydın getirildi.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri için AK Parti İstanbul’un 39 İlçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlarını belirledi. 6 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak olan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Kongresinin ardından İl SKM Başkanının açıklanmasıyla birlikte İstanbul’un 39 ilçesindeki SKM Başkanları da göreve başlayacaklar.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın SKM Başkanlığına getirdiği Osman Aydın’a ve kuracağı ekibe güveni tam. Başkan Durak 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde, SKM Başkanlığı’na getirdiği Osman Aydın’ın oluşturacağı ekibiyle, Tuzla’da tarih yazacağına inanıyor.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak tarafından AK Parti Tuzla İlçe SKM Başkanlığı’na getirilen Osman Aydın, “ Yeni Türkiye’nin ilk Başkanı olarak Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin en yüksek oy oranı ile seçilmesi için gayret göstereceğimiz tarihi seçimde Tuzla olarak en az Yüzde 61 oranından bir oy hedefliyoruz” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki