‘Bizim Çocuklarımız’, Piknikte Doyasıya Eğlendi.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, geleneksel pikniğini Akfırat mesire alanında düzenledi.
Bu haber 718 kere okunmuş.18 Eylül 2017, Pazartesi - 22:36

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, geleneksel pikniğini Akfırat mesire alanında düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, ‘Bizim Çocuklarımız’la aile bağını bir kez daha güçlendirdi.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu, geleneksel ‘Bizim Çocuklar’ pikniği düzenledi. Pikniğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü İlhan Çöpoğlu, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Serpil Sağlam, Yetimler Komisyonu ile Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu’na kayıtlı aileler ve Kadın Kent Gönüllüleri Katıldı. ‘Bizim Çocuklarımız’ piknikte sahne sanatları ve gösteriler eşliğinde doyasıya eğlendi. ‘Bizim Çocuklarımız’ın yakınları da, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’yı misafir etti.

Tuzla’da Kimse Yalnız Değil
Başkan Yazıcı ve eşi, ailelerle tek tek görüşerek ‘Bizim Çocuklarımız’ın eğitim ve sosyal hayattaki durumu hakkında bilgi aldı. Aileler ve çocuklarla keyifli sohbetler gerçekleştiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sizlerle birlikte burada olmaktan çok mutluyuz. Bizler sizin hep yanındayız. Tuzla’da kimse yalnız değil. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Mutluluktan Ağlatan Piknik
Günün sürprizini ise ‘Bizim Çocuklarımız’dan Buket Çimen yaşattı. Başkan Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, masaları gezerken sahnedeki mikrofonu kapan Buket Çimen, mutluluktan ağladı ve “Başkanım bize bu imkanları sağladığınız için çok teşekkür ederiz” cümlesiyle hitap etti. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki