Hayırsever İşadamı Ömer Urgun Milletveki A. Adayı Oldu

İstanbul’da uzun yıllardır İnşaat ve Otomotiv sektöründe başarılı bir işadamı olan Ömer Urgun, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.
Bu haber 1568 kere okunmuş.15 Mayıs 2018, Salı - 17:56

İstanbul’da uzun yıllardır İnşaat ve Otomotiv sektöründe başarılı bir işadamı olan Ömer Urgun, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.
Memleketi Muş’a yaptığı yardımlarla ve gerekse çevresine yaptığı yardım ve destekler ile Yardımsever Bir işadamı olarak bilinen Urgun, istanbul’daki Doğu ve hemşerilerinden tam destek aldı. Çevresinde ki Muşlu ve doğulu hemşerilerinin ısrarları üzerine Milletvekili Aday Adayı olan Ömer Urgun yaptığı açıklamada; " Mensubu olmaktan gurur duyduğum AK Parti'de siyaset yapmanın büyük bir mutluluğunun yanı sıra sorumluluğu yüksek bir hizmet yolu olduğunu da biliyorum. İşte bu yüzden Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgi ve vefamızı bu seçimde daha etkin bir şekilde göstermeliyiz. Büyük liderimiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek yanında olmak yolunda hizmet etmek boynumuzun borcudur. sadece Türkiye’nin değil tüm İslam aleminin umudu lideri olan sayın genel başkanımızın yolunda Devam diyerek canla başla çalışacağız. Amacım ille de Milletvekili olmak değil ola masamda davamız için sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğim." dedi.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı 
Ömer Urgun Kimdir:

1970 Muş Bulanık doğumlu olup, evli ve 2 çocuk babasıdır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bulanık İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1982 yılında Muş’tan İstanbul’a göç eden Urgun ailesinin  14 kardeşten biri olan bir ferdi olan Ömer Urgun İstanbul Ümraniye’de halen ikamet etmektedir. Genç yaşta İş hayatına atılan, Tekstil, otomotiv ve şu anda gayrimenkul ve inşaat sektöründe devam etmektedir. Fazilet Partisi’nde ilk siyasi hayatına başlayan Urgun  2002 yılında AK Partinin kurulması ile Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan harekâtında canı gönülden eşi, kendisi ve çok sayıda dost ve akrabaları ile çalışmalar yaptı. Ömer Urgun Birçok STK'nın yanı sıra, Urgun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı, FESİAD İstanbul Anadolu Bölge Başkanlığı, Bursa Bul. Sevder Meclis Üyeliği olmak üzere birçok görevlerde aktif olarak devam etmektedir.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki