Millet İttifak’ı Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, Tam anlamıyla amatör…

CHP-İYİ Parti Millet İttifak’ı Tuzla Belediye Başkan adayı Salim Gürsoy, önceki gün yayınladığı Tuzla’ya deniz Otobüsü animasyon videosu tam anlamıyla amatörlüğün bu kadarına da pes dedirtti. Detaylar haberimizde…
Bu haber 1644 kere okunmuş.24 Şubat 2019, Pazar - 04:44

CHP-İYİ Parti Millet İttifak’ı Tuzla Belediye Başkan adayı Salim Gürsoy, önceki gün sosyal medya hesabından yayınladığı “Tuzla’ya Deniz Otobüsü” videosu tam anlamıyla komedi. 35 saniye süren animasyon filmi “Beş yaşındaki çocukların dahi elindeki telefonla yapabileceğini bir çizimin ötesinde animasyon film” olması, birçok kes mi rahatsız etti.

‘İçi doldurulmamış bir projeyle halkın karşısına çıkıyor’ imajı vermesi Millet İttifak’ı baltalıyor şeklindeki dedikoduları da arkasından getiriyor. Tuzla Belediye Başkan adayı Salim Gürsoy, böyle önemli bir projeyi açıklarken tam anlamıyla amatörce davranması ‘içinin doldurmaması ve daha ötesi daha profesyonelce hazırlandıktan sonra vatandaşa elle tutulur bir proje! sunması…Başkan adayı Salim Gürsoy’un şahsi hesabı olan www.salımgursoy.com adresinin aktif olmamasının büyük eksiklik ve şikayetlerin ardı arkasının kesilmediği ve vatandaşın kendisine ulaşamadığı öğrenildi.
">http://

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki