Saadet Partisi'nin milletvekili adayları belli oldu

Saadet Partisi'nin 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu. Saadet Partisi'nin 27. Dönem Milletvekili adaylarının yer aldığı liste YSK'ya teslim edildi.
Bu haber 387 kere okunmuş.22 Mayıs 2018, Salı - 17:13

Saadet Partisi'nin 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu. Listede kamuoyunun yakından tanıdığı sürpriz isimler yer alıyor...

ADANA

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR
AHMET BEYAZ
AYŞE TOPAL
SÜLEYMAN ŞENOĞUL
İBRAHİM ŞAHİN
MUSTAFA ÇEKİLARIZ
CUMA ŞAHİN
YASEMİN KAPUKAYA
SELİM BİLGEN
ABDULLAH KAYA
İBRAHİM KARA
CENGİZ KAYADAN
OĞUZ GÜÇÜK
ABDULLAH ÜMMETOĞLU
UĞUR MURAT BUĞDAY

ADIYAMAN

HAŞİM ASNUK
ABDULKADİR GÖZLEYİCİ
CEMAL KILAVUZ
ABUZER TURHAN
FEHİM AYDIN

AFYONKARAHİSAR

SEFA ŞENEL
MUSTAFA TAŞKAPI
HASAN BASRİ KANTAR
HASAN HÜSEYİN UĞURLU
HALİT KUŞ
YAŞAR KARAKAYA

AKSARAY

LEVENT SERDAR ŞAHİN
AHMET BÜLBÜL
YUSUF KENAN DURMUŞ
MUSTAFA AYHAN

AMASYA

MAHMUT ÇAKAR
LEVENT ŞENOL
NOĞMAN YÜKSEL

ANKARA 1. BÖLGE

TANJU GÜVENDİREN
FATİH BEYAZIT
AHMET ÖZKÖK
HALİL ADIGÜZEL
İBRAHİM SAYIN
FARUK BELCİ
HATİCE NİHAL KORKUTAN
HALİS BAL
MEHMET İNCİ
EMRE AYGÜNOĞLU
AZİZE SAĞLAMYAŞAR
MUSTAFA TOSUNER
DİLARA ERANIL

ANKARA 2. BÖLGE

İLYAS TONGÜÇ
ALİ AKTAŞ
ERSAN BİLGİN
MEHMET BALOĞLU
MUHAMMET FURKAN KAMALAK
MERVE AYDINKÜÇÜK
BURHAN KIRMAN
BURHAN GÜMRÜKÇÜ
OSMAN OKTAY
TUGAY KARABULUT
İLYAS ŞEKER

ANKARA 3. BÖLGE 

FATİH AYDIN
PINAR GÖKMEN
MEHMET FETHİ ÖZTÜRK
MUSTAFA AYDIN

MUAMMER GÜLAP
ÖMER GÜNAYDIN
MÜZEYYEN SİMİT
YUSUF SUNAR
AHMET AVCI
İSLAM MERTOĞLU
MEHMET ENES ŞAHİN

ANTALYA

HASAN BURGAN
ADEM SARICALAR
MEHMET FATİH TEKİN
MEHMET EMİN GÖZÜKARA
ZÜBEYDE GÜLER
RUKİYE GÜLŞEN
DÖNAY UYAR
SEYYİT HALİL TUNÇ
RUMEYSA NUR ÇETECİ
SERVET YILMAZ
HAMZA KARAAĞAÇ
MUSTAFA SİR
ERGÜN EREN
SÜLEYMAN AKINCI
SEMİH SERDAR DEMİR
SÜMEYYE GÜLDAL

ARDAHAN

HAKAN ÇAPAN
MEHMET ŞİMŞEK

ARTVİN

SALİH BERBER
GÜLTEKİN SOYDAN

AYDIN 

MEHMET İHSAN AYAYDIN
ALİ SÖĞÜT
MUSA MUÇA
ÖZLEM ÖZTÜRK
MEHMET YÖRÜK
SÜLEYMAN ATEŞ
FATİH KARAHAN
GÜLTEN HANÇER

AĞRI

1. MEHMET ZİYATTİN TOKAR
2.
3.
4.

BALIKESİR

MUSTAFA YILMAZ
EYÜP SABRİ SOLMAZ
SEYFETTİN ÇÖZEL
RAMAZAN YILDIRIM
ÖMER TAŞKIN
İBRAHİM HIDIR
AHMET PINAR
SİNAN BAŞARAN
SALİH ORAL ÖVÜÇ

BARTIN

ÜNAL YURTBAY
MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

BATMAN

1. FARİS ÖZDEMİR
2. MUSTAFA YILDIZ
3. MEHMET FIRAT
4.
5.

BAYBURT

1. MURAT GÜRBÜZ

BİLECİK

1. SEYFETTİN TIKIZ
2. ETHEM ERSÖZ

BİNGÖL

SUAT İŞCEN
MUHAMMED FATİH TİRYAKİ
VURAL KOŞUNKARTAY

BİTLİS

1. ZİYA KALMACİ
2.
3. MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ

BOLU

1. İSA SAYIN
2. VEYSEL AYEROĞLU
3. DAVUT KARAHAYDAR

BURDUR

1. FATİH TUNÇ
2. RAMAZAN KAYABAŞ
3. FETHİ SEMİZ

BURSA 1. BÖLGE 

GÖKHAN GERÇEK
BURAK ÇELİK
ELİF SULTAN ŞENDÖL
ALİ ÖNCEL
HAMZA GÜRSEL
CENGİZ ARSLAN
DOĞAN ÖZBÜYÜK
GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU
RABİA IMAMAJ
YUNUS EMRE ÖZBİLEN

BURSA 2. BÖLGE 

MEHMET ATMACA
FİKRET BAYRAM
EBRAR GÜLSÜM AYGÜN
HAMZA AYGÜN
SALİH KOCATEPE
KARYAĞDI BERKELİ
SELAHATTİN AFŞAR
RABİA ÖRNEK
CUMA YILDIRAK
CAN TATAR

DENİZLİ

AHMET ERYILMAZ
TANER İZGİ
SEVİL AKTAŞ
ABDULLAH ÖZEREN
HALİL İBRAHİM VAROL
MEHMET ALİ SEZER
MEHMED SAİD TOPUZ
KUDRET İLHAN

DİYARBAKIR 

1. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
2. BÜLENT KAYA
3. FESİH BOZAN
4. ALAADDİN TAN
5. HÜSEYİN İHSAN YENİCE
6. MEHMET ÖCAL
7. ABDURRAHMAN ERGİN
8. MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN
9. 
10.
11.
12.

DÜZCE

1. MUSTAFA ZORLU
2. AHMET SERDAR ERDEM
3. FATİH MEHMET GÜNER

EDİRNE

1. ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
2. AYHAN ÖZKAN
3. MANSUR İRİŞ
4. RECAİ TAŞKIN

ELAZIĞ

1. İBRAHİM HACIBEKİROĞLU
2. MUHAMMED NEDİM SADAK
3. MUSTAFA EMRE
4. ÖZKAN ERGEN
5. ABOBEKİR TANYILDIZI

ERZİNCAN

1. ALİ CEBECİ
2. HALİL İBRAHİM KUTLU

ERZURUM 

1. FAİK ÇALIK
2. ABDULLAH POLAT
3. MURAT OZAN
4. NİZAMETTİN AKÇIL
5. AYHAN ERKEM
6. YUSUF KOLİKISA

ESKİŞEHİR

1. FESİH BİNGÖL
2. NAZİF AYAZ
3. SERAP DEMİR
4. MUHAMMET GÜNEY
5. MUHAMMED ALİ KÖSE
6. YASİN YENTÜRK
7. ADİL KESER

GAZİANTEP

1. AHMET FARUK ÜNSAL
2. HALİL KILIÇ
3. ŞIHMÜSLÜM BULANIK
4. MURAT ŞENEL
5. ALİ MULLAOĞLU
6. MUSTAFA YAKUT
7. MUSTAFA ÖZTÜRK
8. ARZU KARTAL
9. AHMET NECATİ SARI
10. MEHMET HAYRİ GÖREN
11. ZEYNEL ABİDİN DARĞIN
12. ADİLE GÜLAY İNGEL
13. MUSTAFA AKAR
14. HASAN KOCAMAN

GİRESUN

1. BEKİR DEMİRKAYA
2. GÖKSEL GÜNEŞ
3. HAYATİ FİKRİ TOPKAR
4. BEKİR TOSUN

GÜMÜŞHANE

1. AKIN DEMİR
2. CELALETTİN KARAKOÇ

HAKKARİ 

1. ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ
2. YAVUZ DALGIÇ
3. YUSUF KESKİN

HATAY 

1. NECMETTİN ÇALIŞKAN
2. MUSTAFA EĞE
3. HALİL ÇELİK
4. ABDULLAH AYDIN DEMİR
5. AYŞEGÜL KÜÇÜK
6. ATİLA EROL
7. YUSUF ÇİÇEK
8. RAMAZAN ÖKSÜZ
9. FATİH DÖKMECİ
10. MEHMET AYDOĞAN
11. UĞUR URAL

ISPARTA

CEVAT GENÇAY
DİNÇER DEMİREZEN
İBRAHİM ATEŞ
HÜSEYİN EROĞLU

IĞDIR

1. ALİ GÜNER
2. SEYİT ZAHİR KOŞİK

İSTANBUL 1. BÖLGE

ABDULLAH SEVİM
YILMAZ BAYAT
DİCLE ŞİT
AHMET TÜRKCAN
MEHMET ALİ ÖZGÜR
PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
ABDULHALİM MEŞE
CEM KAYA KARATÜN
ALEV SEZEN
ADEM BOZ
FEHİM HAVA
YUSUF YÜKSEL
ŞEREF KAÇMAZ
RESUL KILIÇ
ABDÜLKADİR ARSLAN
AHMET BARAN
AYSUN BAYRAKTAR
RECEP KARAKOÇ
FAHRETTİN COŞKUN
FESİH TAYBAR
MUSTAFA KOCABEY
TURGUT DANACI
ALİ KEMAL DERİN
GONCA NUR ASLAN
MUHAMMET DUMAN
MUAMMER KOÇ
HALİL İBRAHİM SERBEST
NAFİYE SAÇI
ERDOĞAN USLU
MURAT ÇEKER
SELAHATTİN ASLAN
HAKAN AKTAŞ

İSTANBUL 2. BÖLGE

1. BİROL AYDIN
2. SAMET SAMİ TEMEL
3. MUSTAFA KAYA
4. BİLAL AY
5. FATMA NEVİN GÖKÇE
6. MUHAMMED EMİN TOPSAKAL
7. MUSTAFA YAMAN
8. BİLAL AYDIN
9. MİKAİL KABAK
10. TUĞRUL YALÇINKAYA
11. ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
12. EROL URHAN
13. ADEM AKBULUT
14. ÖZGÜR ATAK
15. İLKER ÇİFTÇİ
16. RECEP POLAT
NİHAT ŞADOĞLU
MUHAMMED GAZİ KILIÇ
YASEMİN BİLNUR ERENCİ
HÜSEYİN AYDOĞAN
MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
MAHİR SEZGİN
TÜLAY VIZVIZ
MUSTAFA UĞUR DOĞAN
NURSENA ULUSOY
SELİM BAŞPINAR
HABİBE ERDOĞAN

İSTANBUL 3. BÖLGE 

1. ALTAN TAN
2. HASAN BİTMEZ
3. NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
İBRAHİM YILDIZ
MESUT ÖZLEM
EBRAR BEZCİ
YAŞAR AVCI
OSMAN BAŞ
YUNUS AKSOY
MESUDE DÖNMEZ
NEŞET ÇEVİK
ADNAN HACIABDULLAHOĞLU
TUNCER KOĞA
ENDER ESİNER
KADİR TOKALI
CANER BİTİŞ
EMİNE ÖZTÜRK
HASAN KARA
ADNAN ŞAHİN
AHMET ÖZSEVEN
İLKNUR GÖKDEMİR
SUAT KOÇYİĞİT
FUNDA YALÇIN BOZKURT
MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU
FERİT DURBİN
ÖMER KOÇAK
BİLAL TATAR
MEVLÜT İRFAN BAHADIR
FEYZA GÜRBÜZ
MUHAMMED MUSAB DEMİRER
KENAN KARAGÜZEL
MUSTAFA ÇALKAN

İZMİR 1. BÖLGE 

1. ZEKERİYE HAZIRBULAN
OZAN GANİÜSMEN
TURHAN TUTUMLU
MÜMİN BAŞTÜRK
SELÇUK KAVUŞAN
SUNA CANITEZ
UĞUR TÜRKER
HAMZA DEMİR
İBRAHİM DEMİR
BEKİR ÇALIŞKAN
HALİL YALÇINKAYA
KASIM OCAK
FURKAN TURGUT
MEHMET EMİN ALTINBAŞ

İZMİR 2. BÖLGE 

ŞERAFETTİN KILIÇ
CEREN KARA
VEDAT KOLUKISA
MESUT DAĞ
ZEKİ KAYA
MEHMET EMRE BOZABA
ALİ ÇAKIR
ŞAHAP BOZKURT
MUHSİN GİRCUDE
SERVET YILDIZ
SÜMEYYE ORHAN
MAHMUT DOST
ERDEM YILMAZ
İSMET TOPAL

KAHRAMANMARAŞ

1. ÖKKEŞ NARLI
VAHAP KARPINAR
İSHAK KÖROĞLU
SULTAN KAMALAK
CİHAT DİNLER
MANSUR ÖZCAN
BURAK DOLUZENGİN
AHMET ZOR

KARABÜK

1. MUHSİN ÇEBİ
MEHMET YÜCE
İSMAİL KİRENLİ

KARAMAN

1. ORHAN SOYDAN
ALİ ÇİFTÇİ
MELEKHAN KAVAS

KARS

1. SEZGİN YILDIZ
BÜLENT ALTUN
TAHİR TAHİROĞLU

KASTAMONU

1. BİLAL ÇODUR
NECATİ YAVUZ
HULUSİ ÖZBEK

KAYSERİ 

MAHMUT ARIKAN
HAŞİM ÖZÇELİK
AHMET ULUSOY
HATİCE SÜMEYYE BOZKURT
İSMAİL ÇELEBİ
BAKİ COŞKUN
İBRAHİM BIYIKLIOĞLU
ASİYE ÇAKIRLI
ÖZKAN YÜREK
RABİA ÇAĞRICI

KIRIKKALE

1. FARUK VURGUN
SELAMİ ÇAKIR
MÜİN YILDIZ
SALİH MEHMET AYDIN
GÜNER AYDIN
BÜŞRA SAVAŞ

KIRŞEHİR 

MUSTAFA ÇAKIR
HÜSEYİN ESERER

KİLİS

ŞERİF KARAKURT
MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

KOCAELİ

SİNAN EJDEROĞLU
RECEP SARIDOĞAN
REYHAN ŞENGÜN
VOLKAN GEMİKSİZ
İBRAHİM BIYIKLI
NİHAT YILDIZ
SİNAN YOLCU
ÖMER FARUK YILDIRIM
SEDAT USLU
FAHRETTİN TAŞKAYA
FATMA BETÜL ULUDAĞ
FATİH KARAMAN
LATİF GÖKHAN DURTAŞ

KONYA

1. MUSTAFA ÖZKAFA
HASAN HÜSEYİN UYAR
MUSTAFA DERBENTLİ
SİNAN TOPRAK
MUHAMMET UZUN
AHMET BÜYÜKTERMİYECİ
YAVUZ AYDIN
KENAN ÖZCAN
İSMAİL HAKKI BACAK
İSMAİL AYDİLEK
MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ
İSMAİL BULUT
ÖMER MÜCEVHER
SEFA YILMAZ
KERİM ŞENEL

KÜTAHYA

ÖMER FARUK EVREN
FATİH BOZAN
NURULLAH GÜNGÖR
HASAN ÖZBAL
RÜMEYSA POYRAZ

MALATYA

MEHMET KAYA ASİLTÜRK
ABUZER GÖGÜS
YUNUS SAVAŞ
MUSTAFA PARLAKYILDIZ
MUHAMMET İKBAL YILDIZ
ADNAN ÖZDEMİR

MANİSA

MEHMET ÖNAL
MUSTAFA ARİF AYSU
ZEKAYİ YILMAZ
BİLAL KİŞEÇOK
ABDULLAH YILMAZ
MEHMET TONBALAK
OLGUN OKTAY DEMİRCAN
MUSTAFA ERKAN
MUHAMMET FATİH KAYA
NİHAT KOCAÇAKIR

MARDİN

MEHMET ALİ KILIÇ
MEHMET YILDIZ
SUUT CEVHEROĞLU
AHMET İLETMİŞ
HALİME DABAKOĞLU
ÖMER ÇİFÇİ

MERSİN

SONER ÇONTAR
NURBAKİ ŞAHİN
AYHAN BAYRAM
ESAT GÜNEŞ
BURAK CANLI
BEKİR AYDIN
HASİBE YILDIZ
REMZİ YİĞİTALP
GÖKHAN ALAGÖZ
MUSTAFA CAN
ARİF ŞAHBAZ
AYŞE GÜLİZ YENEN
YUSUF GÜLMEZ

MUĞLA

ÖMER ULUDAĞ
İLHAN ÖZLER
FURKAN DUMAN
MUHAMMED NECİP GENCER
SALİHA GÜZEL
MUSA ERGİN
SAYİT AYDIN

MUŞ

NAZIM ÇELİK
MEHMET ŞAH SABAK
KEMAL İNDİÇ
HUDEYDA BOZYEL

NEVŞEHİR

MUSTAFA AYDEMİR
ABBAS BÜKEN
MUAMMER KEÇE

NİĞDE

AHMET BİNİCİ
TAKİ KUZHAN
NEDİME FATMA KOÇER

ORDU 

ERKAN TEMİZ
MUAMMER BİLGİÇ
AHMET TOKLUCUOĞLU
HALİT DUYAR
ERHAN KAYA
AHMET TOPALOĞLU

OSMANİYE

İSLAM KORKMAZ
MAHMUT USTAHALİLOĞLU
ORHAN İLENGİZ
ÖKKEŞ DAĞLI

RİZE

MUHAMMET KAÇAR
GÜLHAN HAFIZOĞLU
BURAK UZUN

SAKARYA

EYÜP YILDIRIM
ALİ SEYYAR
ŞEREF TAN
ALİ FETHİ GÜRLER
AYŞE GÜÇLÜ
KERİM ALİ AKSOY
FURKAN CEBECİ

SAMSUN

İSMAİL HAKKI AKKİRAZ
MUSTAFA ÖCAL
HASAN ÖZTÜRK
İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU
BUŞRA GENEZ
ABDULVAHAP BİLEN
MUHAMMET KUZUBAŞ
HÜSEYİN ŞİMŞEK
ŞUAYIP SARI

SİİRT

MEMET SAMİ ARIKAN
MEHMET NURULLAH IŞIK
BARIŞ ÖZCAN

SİNOP

İSLAM İNCE
MUSA AKMAN

SİVAS 

DURSUN COŞAR
MİHRİBAN GELDİ
MEHMET ÖZTÜRK
YAHYA NALBANT
SAFA ÇİĞDEM

TEKİRDAĞ

ARSLAN ATEŞ
UĞUR GÜREL
İBRAHİM İNCİ
HALİL İBRAHİM KART
MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ
MUHAMMED YAMAN
FATİH TOYTEKİN

TOKAT

BİLAL METEHAN AYDIN
SADİ ARHAN
AYŞE GÖNAN
İHSAN YİĞİT
ALİ KÜÇÜK

TRABZON

CEVAT KURT
MURAT ÖZCAN
ÜMİT ÇEBİ
FURKAN ENES KOCAGÖZ
İBRAHİM BAŞ
MEHMET UZ

TUNCELİ

1.
2. MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN

UŞAK 

RAMAZAN YAVUZ ACAR
HÜSEYİN ÇAKMAK
İBRAHİM DAĞGEZEN

VAN

1. ÖZAY İLHAN
MEHMET NECİP YAVUZER
MEHMET ENGİN GÜNGÖR
NEVZAT YAĞAR
YUSUF ÖZEN
SIDIKA EBİNÇ
MEHMET ŞİRİN CENGİZ
MUSTAFA TERİM

YALOVA 

1. MUSTAFA BALTA
FEVZİ AYGÜN
İSMAİL KUZU

YOZGAT

MEHMET DEMİREL
ZİYA KOÇAK
ALİ YURT
İRFAN TAŞKIN

ZONGULDAK

BURAK EROL
GÖKHAN GÖKTAŞ
MEHMET YAMAN
ENGİN ZEREN
YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ

ÇANAKKALE

MUHARREM HOŞGÖR
MUHAMMED ERER
FATMA FUNDA ÇİFTÇİ
ALİ ALGÜL

ÇANKIRI

YAŞAR ÇERİBAŞ
ÖMER UZUN

ÇORUM 

AHMET BÖLÜKBAŞ
FARUK CIDIK
AHMET AKİF ÇOBAN
MUHAMMET ALİ KARATEPE

ŞANLIURFA

MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ
HÜSEYİN DOLAP
RIDVAN SÖYLEMEZ
İZZET ÇİFTÇİ
AYŞE EROĞLU
KASIM KARADAŞ
ZİYA AYDIN
DAVUT KÜÇÜK
AZİZ ŞAHAPOĞLU
MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM
BUŞRA MEN
ŞEYHİSA KOŞDAŞ
MEHMET YAŞUK
İBRAHİM KAPLAN

ŞIRNAK

ABDULLAH UMRAN EKİNCİ
FAİK BUĞDAY
NİZAR ÖZDEN
ZEKİ BEGİŞ

Etiketler: Saadet Partisi   SP   Milletvekili   Aday   Liste  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki