Haber/ Yalçın Yıldırım Tuzla İstanbul Gazetesi
AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Gazetemiz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Yıldırım’a ilginç bir detay paylaştı. Durak “Siyasette artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” derken neyi kastetti. 


AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Tuzla İstanbul Gazetesi Sahibi Yalçın Yıldırım’a ilçe başkanlığında seçim çalışmalarıyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Yaklaşan yerel seçimler öncesi işini sıkı tutmaya çalışan Durak “AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde şu ifadeleri kullanmıştı. “Bundan sonra siyasette hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” demişti. İşte bende şimdi diyorum ki “Siyasette bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”…

31 Mart’ta Rekor bir oy alacağız
Çalışmalarımızı bugüne kadar mahalle teşkilatlarımız ile birlikte hareket ederek her sorunun üstesinden geldiğimiz gibi, bundan sonra da aynı başarılara imza atmayı sürdüreceğiz. Allah’ın izni ile tevazuu, samimiyet ve gayret ile 31 Mart mahalli seçimlerinde rekor bir oy alarak bunu taçlandırmak istiyoruz” dedi.