AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Pendik Belediye Başkanlığı adaylığı açıklanan Ahmet Cin, toplantı dönüşü için karşılama töreni düzenledi.  
Pendik İlçe Başkanlığında yapılan karşılama törenine teşkilat mensupları yanı sıra çok sayıda Pendikli katıldı. Ahmet Cin’i büyük bir coşkuyla karşılayan partililer, Ahmet Cin ve AK Parti lehine tezahüratlar yaptılar.
Oldukça duygulanan ve partililere hitap eden AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, “ Hepinize çok teşekkür ediyorum, Allah sizlerden razı olsun. Bu soğuk havada buraya kadar geldiniz. Türkiye’miz çok önemli bir seçime gidiyor, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde yeni bir zafer kazanmak için hepimize çok iş düşüyor. Çok çalışacağız, Pendik’te sıkmadık el ulaşmadığımız kimse kalmayana kadar gayret edeceğiz. Partimizin hizmetlerini ve bundan sonra yapacaklarımızı anlatacağız. İlçemize hizmet yolunda hep birlikte en üstün çabayı göstereceğiz. Artık bize dinlenmek yok. Tek hedefimiz daha yaşanabilir bir Pendik ve hemşerilerimizin mutluluğu olacaktır.“ diye konuştu.
KAYNAK / Bölge Gündem Gazetesi