BBP Tuzla Belediye Başkan Adayı Sedef Arzu Ur Şahin, Tuzla’da seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şahin’in hedefi bayan seçmenler. Tuzla’yı Sokak sokak dolaşarak vatandaşlardan oy isteyen başkan adayı Şahin, çarşı pazar demeden özellikle kadın seçmene ulaşmaya çalışıyor.

Tuzla’nın ilk bayan belediye başkan adayı olan Sedef Arzu Ur Şahin’e kucak açan bayanların ilgisinden memnun olduğunu belirterek “Bizlere güvenenleri asla mahcup etmeyeceğiz. Adil samimi ve dürüst bir yönetim anlayışıyla Tuzla’ya bayan elinin değmesi gerekiyor”

“Sevgi izi güzel bir proje”
Sözlerine devam eden Şahin, “Gerçekçi olmak lazım. Benim isteğim, herkesin mutlu olduğu, yüzünün güldüğü, belediyesinden memnun bir Tuzla. İhtiyacı olan, halkına koşan bir belediye başkanı. Mesela asgari ücret ile çalışan annelere her mahallede belediyemizin bir kreşi olmalı. Bunu yapmak isterim. Mesela bir tv programında başlatılan ‘Sevgi İzi’ni tüm Tuzla’da mahallelerimize yaymak isterim. Bunu 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası başkan olsam da olmasam da Kadın Kollarımız ile beraber yapacağız. Bunun sözünü şimdiden veriyorum.” dedi.