Yalçın Yıdırım/www.tuzlaistanbul.com
BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin “Muhsin Yazıcıoğlu'nun emanetini Tuzla’da en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
2017 yılında ilk kongre ile BBP Tuzla İlçe Başkanlığa seçilen Şahin 1968 Manisa doğumlu, evli 1 çocuk babası ve 1985 yılından beri Tuzla'da ikamet eden sevilen aynı zamanda da Tuzla ticaret yapan Tuzlalılarında yakından tanıdığı bir isim.

BBP Tuzla İlçe kongresine İl Teşkilat Başkanı Kamuran Sayhan Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Turan Aykan, Reklam ve tanıtım sorumlusu, İl Başkan Yardımcısı Muhammer Yiğit, İl Başkan Yardımcısı Şenel Gümüş İl Başkan Yardımcısı , Tuncay Uçar siyasi parti temsilcileri Sivil toplum kuruluş temsilcileri ilçe yöneticilerinin yanı sıra partililer katıldı.

İkinci kez BBP Tuzla İlçe Başkanlığına seçilen Şahin “Tüm misafirlere ve Tuzla halkına teşekkür ederim. Kongremizin vatana millete partimize ve Tuzla ilçemize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Rahmeti Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun emanetini Tuzla'da en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. 2017 den bugüne Tuzla'da BBP çok yol kat etti. Arkadaşlarımızla beraber aldığımız bayrağı en iyi şekilde taşımak boynumuzun borcudur” dedi.