Tuzla’da yaptığı yayınlarla adeta gündemi belirleyen Gazeteci Yalçın Yıldırım’ın, Canlı Yayın programlarını binlerce kişi izlemiş ve ağırladığı konuklarıyla da Tuzla siyasetini ve sorunların konuşmuş fark yaratmıştı. 

Yıldırım’ın Hesapları Patlatılarak Çalındı!
Tuzla siyasetini ve Tuzla belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın  ithamlarıyla gündem oluşturduğu siyasetçileri programında ağırlayan Gazeteci Yalçın Yıldırım’ın instagram hesapları patlatıldı.

Gazeteci Yalçın Yıldırım “İnanın Heyecanımızı İkiye Katlandı”

Tuzla İstanbul Gazetesi ve aynı zamanda da yayın organı olan www.tuzlaistanbul.com Haber Sitesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Yıldırım, “Heyecanımızı asla kimse yenemeyecek. Evet gerçekten de daha çok heyecanlanmaya başladık. Baksanıza daha 2 program yaptık. Başımıza gelmeyen kalmadı. İnstragram hesabımı patlatarak çaldılar. Tuzla ve Tuzla siyasetinde neler oluyor diyerek “Biraz da Tuzlayı Konuşalım” istedik.

Yaptığımız ilk yayında “CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Sayın Salim Gürsoy beyi konuk ettik. Binlerce kişi izledi ve takip etti. Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı beyin son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrılı iddialara, konuk ettiğimiz muhataplarına sorular yönelterek cevaplar istedik. Muhataplarının verdikleri cevapları da hep birlikte izledik.

Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanı Resul Kılıç’ı konuk ettik…

Daha sonra "Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanı ve 2019 yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayı olan Sayın Resul Kılıç’ı konuk ettik. Gerçekten de iki yayında muhteşem oldu."

"Ancak dün akşam canlı yayın yaptığım hesabım flshylcn / çalınarak patlatıldı. Asla kızmıyorum ve kızmayacağımda. Şunu bilsinler ki “Bu türlü saldırılarla bizleri yaralayacaklarını zannediyorlarsa aldanıyorlar. Vallahi de heyecanımıza daha da heyecan kattık. Daha da heyecanlanacağız. Bu arada da yaptığımız yayınların zaten kopyaları duruyordu. Kayıt altına da almıştık. Bizlik bir sıkıntı arz etmiyor. Demek ki sıkıntı arz eden konular vardı. Tekrar yayınlarda iddiaları yayınlayıp ele alacağız.”

Bizler sadece “Görevimizi yerine getiriyoruz. Dedikodu ve iftira yapmıyoruz. Yaptığımız haberlerin birilerini rahatsız ettiği kesin. Onun için yalnızca doğruları yazacağımızdan ve yalnızca doğruları söyleyeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu da zaten yıllardır yapıyoruz. Farklı bir şey daha söylemek istiyorum. Bu işleri yapan veya yaptırana şunu da söylemek isterim. Aynı performanslarını Twetter ve Facebook sayfalarımın da patlatılarak veya çalınarak engellenmesini de bekliyorum…”

Bu konuyu siz değerli okuyucularımız ve bizleri takip eden dostlarımıza paylaşmak istedik. Bu arada da “Sayın Tuzla Belediyesi şahsımıza dava açmış. Manevi Tazminat davası açmış. Yakında kâğıtlar elimizde olur herhalde. Yapacak çok işimiz alacak ve çok görev var. Rabbim yar ve yardımcımız olsun İnşallah… dedi.

HABER / tuzlaistanbul.com Haber Merkezi