‘İyi Hissettiren Yemekler Lokantası’ olarak Köftesi ile görücüye çıkan “Gündoğdu Otağ Köfte” Tuzla Dr. Sadık Ahmet Caddesi No/1’Aydıntepe adresinde açıldı. Açılışa birçok siyasetçi ve iş insanı katıldı.

Haber / Yalçın Yıldırım / www.tuzlaistanbul.com

Gündoğdu Otağ ve Köfte açılışına AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Kant, İsmail Çolak, AK Parti Tuzla Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla Kızılay Başkanı Sebahattin Demirci, AK Parti Kastamonu 26. Dönem Milletvekili Murat Demir, AK Partili eski ve yeni belediye meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli ve iş insanı eşlik etti.   

AK Partili eski Tuzla Belediye Meclis Üyesi Salih Gündoğdu’nun sahibi olduğu ‘Gündoğdu Otağ Köfte’ Tuzla Belediye başkanının il dışında olması sebebiyle açılış kurdelasını AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Murat Kant, Tuzla Kızılay Başkanı Sebahattin Demirci’nin yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve iş insanının katılımıyla, yapılan duaların ardından kurdelası kesilerek hizmete açıldı.