ÖZEL HABER/Yalçın Yıldırım/www.tuzlaistanbul.com
AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla İstanbul Gazetesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Yıldırım’a seçimlere sayılı günler kala Tuzla’daki siyasi gündemi değerlendirerek özel açıklamalarda bulundu. Durak “İBB’de ve Tuzla’mızda en iyi sonucu alacak şekilde hazırlığımızı yaptık ve yapıyoruz. Tuzla’da hedefimiz yüzde % 61” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, ilçe binasında gazetemize özel yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı. Durak açıklamasında: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Binali Yıldırım Bey ile ve Tuzla Belediye Başkanı ve Başkan adayımız Sayın Şadi Yazıcı bey’in vizyon projelerini ve vizyona girecek olan muhteşem projelerimizi halkımıza anlatarak ‘Neleri başardık ve neleri halkımızla birlikte başaracağımızı’ anlatıyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“İstanbul ve Tuzla’da nereden nereye”
Tuzla’da ‘Nereden nereye’ geldik diyerek yapılan ve yapılacak olan yatırımları vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Daha yüksek. Daha kaliteli yaşanılır bir İstanbul ve Tuzla’da hayalimizi hizmetlerimizle 31 Mart seçimler sonrasında nasıl taçlandıracağımızı hep birlikte halkımıza sunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın ”  

“Tuzlamızda sağlıklı bir seçim istiyoruz”
İlçe Başkanı Durak “İstanbul’da ve Tuzla’mızda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin sağlıklı bir ortamda yapılması için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. İlçemizde seçimlere hazırlanan siyasi partilerimiz ve adayları ile birlikte bizlere yakışan bir atmosferde gerginleşmeden istişare halinde elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz”

Vizyon projelerimiz İstanbul ve bölgemize hayırlı olsun…

Bilindiği gibi yerel seçim startı verildi. Bölgemiz Tuzla’mızda da bu atmosferi yaşamaktayız. Tüm siyasi partilerimizle istişare halinde yürüteceğimiz seçim olarak geçireceğiz inşallah. Halkımızın yoğun taleplerini yerine getirme adına güzel ve iyi bir sonuçla Tuzla’mızda yaptığımız çalışmaları AK Parti Tuzla ailesi olarak yönetim kurulu üyelerimizle, kadın kollarımıza, gençlik kollarımızla ve mahalle başkanlarımıza bugüne kadar teşkilatımızın tüm üyeleri ve meclis üyesi adaylarımızla yaklaşan seçimler için heyecanla çalışmalarımızı yaparak kapı kapı dolaşarak yapılan yatırımları ve yapılacak olan vizyon projelerimizi anlatıyoruz”

“Hem İstanbul’da hem Tuzla’mızda en iyi sonucu alacağız”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız abimiz Sayın Binali Yıldırım bey’in bilgi birikimi ve tecrübesini Tuzla Belediye Başkanı ve başkan adayımız sayın Şadi Yazıcı’nın Tuzla’mızda yapmış olduğu çalışmaları ve 2023 vizyon projelerimizi belediyecilikte çığır açan AK Partili kadrolarla bunu başarmış ve yine başaracak olan kadrolarımızla yapacağız” 

“Heyecanımızı, coşkumuzu ve azmimizi diri tutuyoruz”
AK Parti’li Belediyecilik anlayışı ile birçok başarıya imza attığımız ilçemizde hem vatandaşlarımız hem de partimizin üyeleri ile el ele, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam ediyoruz. Bu birlik duygusu ile seçim çalışmalarımızı mahalle başkanlarımızdan il başkanımıza kadar her kademedeki aile bireylerimizle omuz omuza yürütüyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu seçimden de alnımızın akı ile çıkacağımıza inancımız tam. Bizler de bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirerek bu seçimlerde de diğer seçimlerde olduğu gibi ülkemiz adına başarıyı yakalayacağız. Heyecanımızı, coşkumuzu ve azmimizi diri tutarak bu seçimlerden en iyi sonucu alarak, sosyal belediyeciliğin en iyi temsilcisi olan AK Partimizin seçim sonrasında da vatandaşımıza en iyi hizmeti sunacağının garantisini veriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.