BBP Tuzla İlçe binasında önceki gün akşam saatlerinde yapılan devir teslim törenine Alperen Ocakları İstanbul Teşkilat Başkanı Burak Tekin, İl Başkan Yardımcısı Cemil Çetinkaya, Bölge Başkanı Ayhan Çakır, Bölge Başkan Yardımcısı Sefa Seven ve Mustafa Durmaz, BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, ilçe yöneticileri katıldı.

BBP Tuzla İlçe Binasında gerçekleşen devir teslim töreninde görevi alan Musa Karagöl “Beni bu göreve layık gören, tevdi eden ve güvenen başta Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici beyefendi olmak üzere tüm destek veren başkanlarıma teşekkür ediyorum. görev alacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, başta şehit liderimiz Muhsin Başkanımız olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”

Musa Karagöl “Dava Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”

Alperen Ocakları’nın kurumsal bir kimlik kazanması konusunda emeği geçen tüm Genel Başkanlarıma, görevi bana devreden Hüseyin Kuru’ya ve tüm dava arkadaşlarıma sabır, sadakat ve azimlerinden dolayı sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarak siyasi hayatlarında başarılar dilerim” sözleriyle duygularını ifade etti.

Cüneyt Şahin “Söz veriyoruz”

Sizlerin hizmetleri ile Türk gençlerinin üzerinde bayraklaşmış olan Türk Milliyetçililiği’ni geleceğe taşımak, gelecek nesiller üzerinde bayraklaşmasını sağlamak noktasındaki en asli ve en ulvi vazifelere yine tüm gönüldaşlarımızla birlikte talip olmuş bulunuyoruz. Almış olduğumuz görevin ve de tarihin, bizlere inançlarımızı miras bırakanların değerlerine sadık kalarak tüm görev süremiz boyunca bu değerleri, benliklerini namusumuz saydığımız genç Alperenlere aktarmak konusunda söz veriyoruz” şeklinde konuştu.  

İl Teşkilat Başkanı Burak Tekin “Başarılar diliyorum”

Müslüman Türk Milleti’nin öze dönüş hareketinin ana temsilcisi olan ve yeniden Türk-İslam Medeniyeti’ni ihya gayesi güden Alperen Ocakları, dün olduğu gibi bugün de yoluna devam edecektir. Başta Ocak Başkanlarımız olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde birlikte kardeşçe yürüdüğümüz Alperenlere selam, sevgi ve muhabbetlerimi iletiyor, yeni başkanımıza başarılar diliyorum”

"Davanın bayraktarlığı görevini başarı ile gerçekleştiren Hüseyin Kuru Başkanımız elindeki bayrağı daima temiz tutarak daha yükseklere taşıması, Alperen ruhunu ülkenin en ücra köşelerine yayması için Musa Karagöl’e devretmiştir.”

“Teşkilatımıza ve davamıza hayırlı olsun”

Anadolu’nun kara bulutlar altında bulunduğu, milli ümit ve heyecanın neredeyse kaybolduğu şu günlerde gerçekleştirilen bu bayrak devir tesliminin, milletimizin kararan bahtını aydınlatması temennisi ile hayırlara vesile olmasını diliyor, görevi teslim eden başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi bildirirken, sorumluluğu yüklenen yeni başkanımıza dava yolunda başarılı çalışmalar yapmasını temenni ediyorum. Teşkilatımıza, davamıza, ülke ve milletimize hayırlı olsun” dedi. 

www.tuzlaistanbul.com / HABER MERKEZİ / Yalçın Yıldırım