CHP’nin Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, Gazeteci Yalçın Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu İnstagram hesaplarından canlı yayınlanan “Biraz da Tuzla’yı konuşalım” adlı programa konuk oldu. Gürsoy “Siyasetteki iddiam her zaman vardır. Çalışmalarımızı da bu yönde devam ediyoruz” dedi.

Salim Gürsoy “Dedikoduyu bırak vaatlerini yerine getir”

Gazeteci yalçın Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu “Biraz da Tuzla’yı konuşalım” programına konuk olan 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel seçimlerde CHP Tuzla Belediye Başkan adayı Salim Gürsoy, hakkındaki bir takım iddialara cevap vererek, kendisine ağır eleştirilerde bulunan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya hem cevap verdi hem de meydan okudu.

Başkan Yazıcı’ya “Dedikoduyu bırak, vaatlerini yerine getir” diyen Gürsoy “Böyle uzaktan olmaz. Gel karşılıklı oturalım Tuzla’yı konuşalım”  dedi.

Başkan Yazıcı "Salim Gürsoy'un yatacak yeri yok"
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sosyal medya hesaplarından yayınladığı özel videolarla ve katıldığı özel programlarda CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, hakkında bir takım iddialarda bulunmuş ve konuşmasının bir bölümünde "Salim Gürsoy'un yatacak yeri" yok İDO ve Kebapçıyı halletmedikleri takdirde konuşmasınlar. (Bülent Akköse'yi) de kastederek sözlerine devam eden Başkan Yazıcı "Bunların yatacak yeri yok. Hatta Salim Gürsoy'un hiç yatacak yeri yok" demişti.  

Programın tekrarını @flshylcn hem de @sgursoytuzla instagram adreslerinden seyredebilirsiniz…