Tuzla Devlet Hastanesi’ndeki personel yetersizliği doktorları zor durumda bırakıyor.
Doktor ve Personel eksikliği yüzünden Acil olarak gelen hastalara müdahalede yetersiz kalan Tuzla Devlet Hastanesi Poliklinikleri ve Acil Servisinden tartışma ve kavganın olmadığı gün yok.

Akşam saatlerinde genelde Acil serviste 2 doktor, 2 hemşire ve pratisyen hekimlerle müdahalede yetersiz kalması vatandaşları da çileden çıkartıyor. Şikâyetlerin arttığı Tuzla Devlet Hastanesindeki doktor ve personel yetersizliği yüzünden acil gelen hastalara müdahale edilmemesi konusunda geç kalınması vatandaşları ve doktorları karşı karşıya getirerek kavganın fitili ateşleniyor.

Şikâyetlerin artmasına rağmen,
Tuzla'daki Siyasilerin umurunda değil!

Tuzla Devlet Hastanesinde yaşanan aksaklıklar yüzünden yaşanan sıkıntıların olduğu dilekçeleri defalarca yetkililere ulaştırılmasına rağmen müdahale edilmemesi siyasi parti ilçe başkanlarının ne gündeminde? Ne de umurunda?

Vatandaşlardan www.tuzlaistanbul.com haber merkezine gelen yoğun şikâyetler üzerine yetkilileri, Tuzla Devlet Hastanesi’ndeki Doktor ve Personel yetersizliğine dikkat çekerek vatandaşlardan gelen şikâyetlere kulak vermelerini istiyoruz.