Tuzla Sahil tören alanında Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Törene Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, CHP Tuzla İlçe Başkanı Eren Ali Bingöl, MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı İhsan Önder Albayrak, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında düzenlenen törende, kurumları temsilen anıta çelenk sunumu gerçekleştirildi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından son buldu.

Kaymakamlık Önünde Tören Düzenlendi 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına Tuzla Kaymakamlığı önünde  Tebrikat töreni ve bayram konuşması ile devam edildi.
Düzenlenen törene Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Askeri ve Mülki Erkan temsilcileri katıldı. Törende Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tebrikleri kabul ettiler. 

 www.tuzlaistanbul.com / Haber Merkezi