yytuzlaistanbul @ gmail.com

İYİ Parti Tuzla, Tuzla’da, Tabela Partisi olma yolunda…

İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Sayın Opr. Dr. İhsan Önder Albayrak’ı uzun süredir takip ediyor ve çalışmalarını hayretler içerisinde izliyoruz.

Valla Sayın başkan “firi” takılıyorsunuz. Kafanıza göre yani!

Göreve geldiğiniz ve 18 ayda yaptığınız çalışmalarda aklımda kalan tek şey “ilçe binasında birlikte çektirdiğimiz birkaç resim” onlarda eskidi zaten.

Sayın Başkanım “Bu yıl olur mu bilmiyorum ama, resimlerimizi yenilememiz” gerekiyor. Müsait olduğunuz bir gün bu resim olayını halledelim. Birlikte hiç resmimiz yok. Hem sosyal medyada da paylaşırız.  

Göreve atandığınız 18 Mart 2019 tarihinden bu zamana kadar İYİ Parti Tuzla ilçe Başkanı İhsan Önder Albayrak, olarak Tuzlalılara sadece çalışmakta olduğunuz hastanelerin isimlerini öğrettiniz.

Sayın Hocam:
Yaptığınız iş ve konumunuzdan dolayı sağlık sektöründe çok ciddi atılımlara imza atıyorsunuz. Sizleri ve ekibinizi canı gönülden tebrik ediyor başarılarınızın artması içinde dua ediyorum.

Ancak; Bir siyesi parti temsilcisi olarak görevinizi ve koltuğunuzu tam anlamıyla “ya çözmüş değilsiniz ya da bize polim” yapıyorsunuz.

İYİ Parti Tuzla İlçe yöneticilerinizi ve üyelerinizi adeta hayata küstürmüşsünüz. Parti Tuzla’da yok olmaya terk edilmiş durumda.

Eğer bana inanmıyorsanız, ilçe binanıza zahmet olmazsa bir ara uğrayın. Belki size ihtiyacı olan birilerine rastlarsınız.  

Sadece Sosyal Mecrada paylaştığınız “hastane, hasta, çiçek böcek ve tatil manzaraları” dışında, Tuzla ve Tuzlalılar sizlerin pek umurunda olmasa da, Tuzla’da bir şeyler oluyor başkanım...

Tuzla Belediyesinde ve İBB Meclisinde temsilciniz olmasına rağmen Tuzla ilçesinin sorunlarına çooook uzaktasınız.

İYİ Parti Tuzla’da, Teşkilat ve ilçe başkanı var mı? Yok mu? İnanın belli değil. Sorsanız, ‘gece gündüz' çalışıyorsunuz.

Ülke olarak zor günlerden geçerken Genel Başkanınız Sayın Meral Akşener’in, ülke genelinde yapmış olduğu siyasetin gölgesinde ve o koltukta çok uzun zaman oturabileceğinizi zannetmiyorum.

Partinizin İBB ve Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Akın Gürkan Bey, bir çaba içerisinde olsa da, koltuk değneğiyle geziyor.

İlçe başkanlığınızda yaşanan siyasi krize ve bu kadar olumsuzluğa rağmen yine “son dakika olarak” sosyal medya hesabınızdan bir açıklama yapmışsınız.

Birkaç kanun maddesini bahane edip “bilmem ne maddesine göre de" diyerek ilçe binasının kapısına kilit vurmuşsunuz.

Sayın Başkanım “Tükanı” kapattığınıza göre, bizim fotoğraf işi de suyu düştü desenize…

Haydee Kolay Geleee