Karadeniz Müziğinin Prensi Recebim’in, Yeni Albümü ‘GEL’ Çıktı…

Bu video 81251 kere izlenmiş.22 Haziran 2019, Cumartesi

Karadeniz müziğinin prensi Recebim, “GEL” adlı albümü müzik marketlerde yerini aldı. Çıkardığı her albüm ile adeta gönülleri feth eden Recebim, ‘GEL’ isimli yeni çalışmasını müzik severlerle buluşturdu.

İlk albümünü 2004 yılında çıkaran Recebim, o tarihten bu yana milyonlarca insanın takdirini kazandı. Müzik kariyerinde “Sana da Güle Güle, Dostum, Hey Gidi Hey gibi albümleri ile ses getirmiş, 2018 yılında çıkardığı “Ben Karadenizliyim” albümü ile yine gönüllerde taht kurmuştu.

Karadeniz’in Prensi Recebim’in yeni albümü “Gel” RS Yapım etiketiyle Tüm Müzik Marketler ve Digital Platformlarda ve Youtube kanalında yerini aldı.  

Karadeniz'in Sevilen Sesi Recebim'in Yeni Single Çalışması RS Yapım Etiketiyle Yayında...

Söz & Müzik: Recebim
Aranje: Onur Çetin
Yönetmen: Özdinç Cinan
Recebim İletişim : 0539 224 20 05 (Seval Sezer)

Recebim - Gel '2019'” adını verdiği albümüne ulaşmak için sosyal medya hesaplarınızdan dinleyebilir ve müzikleri indirebilirsiniz...
Recebim şarkıları listesine ulaşabileceğiniz sayfasında sanatçının sevilen eserlerini dinleyebilir, ayrıca videolarda Recebim şarkı sözlerine de ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tarayıcınızdaki eklentiler yardımıyla Recebim şarkılarını indirebilirsiniz...

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

Facebook Yorumları

yazılım: habersistemim