Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek verdiği açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “Bundan sonraki süreçte de; partimizin genel başkanından, mahalle temsilcisine kadar tüm kademelerindeki yöneticilerine önceliklerinin, parti emekçileri ve örgüt olduğunu hatırlatmayı kendime görev ediniyorum. Parti için umutla, …”

İŞTE O AÇIKLAMA

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun MYK üyelerinin seçimi konusunda kullanmış olduğu takdir yetkisi; yeni dönemde parti emekçileri ve örgütlerine ağırlık verdiğini gösteriyor…

Bu partiye bıkmadan, yorulmadan, umutla yıllardır destek veren partililer ve örgüt emekçilerimiz, Sayın İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu önderliğinde bize İstanbul zaferini getirdi.

Akabinde  yaşanan tüm olumsuzluk ve hatta haksızlıklara rağmen, yine de parti emekçilerimizin bu yeni MYK ile mücadeleye devam edeceğine inanıyorum.

Bundan sonraki süreçte de; partimizin genel başkanından, mahalle temsilcisine kadar tüm kademelerindeki yöneticilerine önceliklerinin, parti emekçileri ve örgüt olduğunu hatırlatmayı kendime görev ediniyorum. Parti için umutla, …

HABER MERKEZİ 
Yalçın YILDIRIM / www.tuzlaistanbul.com