Yeniden Refah Partisi Genel Merkez STK ve Halkla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Erdoğan, Pendik te bulunan 1435 ve Tuzla da bulunan 523 adet sandık görevlisini çok kısa zamanda tamamlamak için Erbakan hocamızın sandık çalışmasını daha profosyonel bir hale getiren yeniden refah partisi genel başkanı Dr Fatih Erbakan'ın projesini gerçekleştireceklerini ve ilk seçimde büyük süpriz yapacaklarını söyledi.

1958 Kişi Ona Emanet

Pendik’in sevilen iş adamı ve siyasetçisi Erhan Erdoğan Genel başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından özel olarak yetkilendirilerek, önümüzdeki yapılacak olan secimler için sandık başkanları ile yaptığı eğitim  çalışmalarının verimli geçtiğini dile getirerek, en yakın secim olan 2023 seçimlerinde sandık başkanlarının ve müşahitlerinin etkin olabilmesi adına çok profesyonel çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Her zaman Halkın Yanındayız

Ülkeyi karış karış gezerek Yeniden Refah Partisi ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın, çalışmaları ile alakalı ülke sorunlarına çözüm olacak projeleri anlattıklarını söyleyen Erhan Erdoğan, iki sene gibi kısa bir zamanda kurulan partilerine yoğun taleplerin olduğunu dile getirerek, ‘’ülkemizi ve dünya ülkelerini etkisi haline almış Covid19 salgını ve ekonomik aşılmazlar ülke insanımızı ziyadesi ile bunaltmış ve dar boğaza soktuğunu gördük. Acil önlemler alınması noktasında projelerimizi anlatarak seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağımızı söylüyoruz. İnsanlar bize ve düzgün, dürüst, samimi ve alçak gönüllülüğü ile taktir toplayan genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a, bakış acılarının daha derin olduğunu da gördük. Sanırım bu heyecan bizlere de daha çok çalışmamız konusunda ön fikir olmuştur’’ diye konuştu.