yytuzlaistanbul @ gmail.com

CHP'de ‘değişimcilerin’ desteklediği CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, birçok ilçe başkanıyla birlikte geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıklamıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Kongresi 8 Ekim 2024 Pazar günü gerçekleşecek.

Kongrede Kemal Kılıçdaroğlu’nun desteklediği eski il başkanı Cemal Canpolat ile “değişimcilerin” desteklediği Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik’in yarışması bekleniyor.

Konumuza ve Tuzlamıza dönelim!

Sayın Bingöl, tabi ki her ilçe başkanı gibi mutlaka gönül verdiğiniz adayın arkasında olacaksınız ve tabi ki destekleyeceksiniz. Bu normal bir durumdur ama Tuzla’daki sorunlar Bin 361 gündür tozlu raflarda sizi beklemekte!

Tuzla Belediye Meclisinde hararetli tartışmalara sahne olan, meclis üyeleriniz tarafından gündeme getirilen ve şerh konulan dosyalara yansıyan problemler bilinçsiz ellerde büyürken ‘1361 gündür görevdesiniz. Bu durum sizi ve ekibinizi hiç rahatsız etmiyor mu? ‘

Özellikle son 4,5 yıldır belediye meclisinde hatta meclis üyeleriniz tarafından dile getirilen, Komisyon ve Sayıştay raporlarına yansıyan, Tuzla’nın geleceği ile ilgili tartışmalara konu olan raporlar raflarda çürümeye terk edilirken, Tuzla’nın da hafızası silinirken, ana muhalefet partisinin ilçe başkanı olarak Bin 361 gündür görevdesiniz. Bu durum sizi ve ekibinizi rahatsız etmiyor mu?

Desteklediğiniz İstanbul İl Başkan adayınız Sayın Özgür Çelik, il başkanı olması durumunda "Kasım ayı içerisinde görevinizden istifa edeceğiniz ve Tuzla Belediye Başkan Aday adayı olarak müracaatınızı yapacağınız” Tuzla da fısıltı gazetesinin manşetinde yer alırken,

CHP Tuzla ilçe başkanı olarak Bin 361 gündür Tuzla’daki siyasi karneniz berbat durumda iken, 

Bu kadar olumsuzluğu göz ardı etmenize rağmen, cevaplanacak binlerce konu, sorulacak yüzlerce soru varken, Tuzla da hangi güç sizi iktidara taşıyacak?

Sayın Bingöl, galiba bugün doğum gününüz?

Sevdiklerinizle birlikte size sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. Doğum gününüzü kutlu olsun…

Unutmadan aklıma gelmişken ‘iş hayatınızda’ da başarılar diliyorum.  

Haydee kolay geleee..!